על מה אני חולמת

לקראת סיום צום י"ז בתמוז, אחד מארבעת הצומות (צום גדליה, עשרה בטבת, יז בתמוז ותשעה באב) שנקבעו לזכר חורבן בית המקדש אני קצת חולמנית , מתקשה להקשיב לאחרים, מתוודעת לנשמתי השחה את חיי.  

היום סבבו אותי אנשים נפלאים. פגישה מקצועית עם ספק של ספרים קוליים ודיגיטליים. שיחת טלפון עם מנהלת בי"ס בעלת מעוף ורצון לשיתוף פעולה. בת הזקונים שהתקשרה לדרוש בשלומי ועל הדרך להזכיר שצריך 8 בורקסים למפגש חברות. אכזבות לא נרשמו היום וגם את הציפיות השארתי אי שם. יום של צום, עיקרו התבוננות ושמירת האנרגיה. עוד שעתיים ואפנה לביתי, אחנה עם הפנים למדרגות, לא ברוורס כי הסיכויים הממשיים לפגיעה בפורשה של השכנים גבוהים. אני חיה על ענן נטול קפאין , נטול סוכר, נטול חלבון וסיבים תזונתיים, המזון שלי היום זה המחשבות. היום אני רוח, מרחפת, צוחקת ומצחצחת שיניים כל שעתיים, שיהיה לי מזור לצניחה של האנרגיה, לפחות אתעסק עם חומר לבן , משחת שיניים.

עוד שעתיים אדליק את המזגן, על 18 מעלות, אחפוף שוב ואניח מרכך על ראשי ושוב אשטוף את השיער עם מים חמימים ואתעטף במגבת שיותר גבוהה ממני. היום במיוחד אני מאכילה את המחשבות ומשקיטה את הבטן, מקשיבה לבלונג בלונג הקצבי, מאזינה לרחש שבין שתי העיניים, שגורם לי לכווץ ולעצום אותן קלות .


נרדמת ועל מה חולמת, על פאי תפוחים , נס קפה עם הרבה חלב ושקשוקה מהבילה.
ריקי תתעוררי ! שכחת סלט ירוק. 

תגובות

פרסום תגובה