משפחה מצטלמת

צילמתי משפחה מקסימה, שכולם לבשו בגדים חגיגיים . שמתי לב שאפשר לראות כמה אהבה יש במשפחה לפי הקשר של הילדים עם ההורים והילדים עם עצמם. שלוש בנות בגילאי שתים עשרה, עשר , שמונה ובן שנתיים . מחמם את לבי לראות כמה אהבה יש בין האחים, זה החזיר אותי לתקופת ההורות הצעירה שלי. אז מה היה שם.

האחיות המקסימות שי ורומי- הצטלמו בתחפושות לפורים

קבעתי איתם בשעה שלוש והם הגיעו חמש דקות איחור, זה בסדר, הם ידעו שיש להם חצי שעה להצטלם והגיעו במיטב המחלצות, שמלות פרחוניות ועגילים תואמים . שאלתי אותם "איפה התחפושות" ענתה לי האמא, רצינו צילומי משפחה והוסיפה, "קדימה, מי ראשונה". תנשמי , עניתי לה הכל בסדר , תני לי לטפל בעניינים, את תהיי עם הקטנצ'יק.
שמתי לב, שהאחות הבכורה התיישבה בהתרגשות אופיינית לגיל ההתבגרות והאחות המתוקה השניה, הסתדרה כל כך יפה על הסט ואת ההנחיות שקיבלה מהבכורה לא דחתה על הסף . "תסדרי את החצאית" , "תפרשי אותה" הדגישה במהירות והשניה ביצעה ואז הצטרפה השלישית עם שמלה מהממת וכנפיים של פרפר, "כך אני רוצה להצטלם, זה בסדר?" "מבחינתי כן" עניתי לה, אם אמא מסכימה, בכיף.

המשכתי לצלם ולסדר אותם על הסט והזמנתי את הבן שלא רצה להיות לבד. הצעתי לאמא להצטרף והיא הסכימה וגם אבא מדוגם למשעי הצטרף לצילום משפחתי אוהב. בן השנתיים התחיל לבכות ולא הירפה מהבכי , רצה לשחק עם הכדור הבוצי שהסתתר בין הכיסאות הסתבר. אז לקחתי מגבונים קרצפתי כמיטב יכולתי את הכדור והגשתי לו  בשמחה. 

חצי שעה אינטנסיבית הסתיימה ואני בהכנות למשפחה הבאה חשבתי לעצמי: איזו מזכרת יפה. בנוסף לתמונות הם העניקו לעצמם חוויה. דינמיקה משפחתית,  שכללה  חיבוקים רבים , בגדים יפים ורצון ליצור משהו חדש כמשפחה. 

פורים שמח ותודה למשפחות הנפלאות שהגיעו אליי ורגשו אותי.

תגובות

  1. אישה מהממת וסבלנית!!! כמה חשובה הסבלנות בצילומים עם ילדים.. נהננו מאוד! פרנסה בשפע בעזרת ה' ועוד ניפגש!

    השבמחק
  2. תודה רבה , בשמחות בע"ה. שבוע טוב ופורים שמח!

    השבמחק

פרסום תגובה