רוצה להיות מגשימת חלומות?

אני רוצה לדבר איתך על החלומות שלך. 

מה את עושה איתם? כלום. תודי. בדרך כלל הם נשארים עמוק במגרה. ממתינים שיהיה לך זמן , או למישהו שיגשים אותם עבורך . 

לדוגמא : את רוצה לאכול היום ארוחה מצ'וקה,  אבל  מתעצלת לנהוג חמש דקות או יותר לעבר הקניון הקרוב.  את מחכה שמישהו יעשה את זה במקומך ואין מישהו בנמצא ובסופו של דבר מתפשרת על ארוחה שהיא פחות לטעמך. תאמרי לי, העצלנות היתה שווה? 

דוגמא נוספת: את חולמת לרוץ. כמה פעמים שמעתי את המשפט "יו, איך אני רוצה לרוץ",  אז איפה הבעיה?   "תרשמי לקבוצת ריצה .  תתירי ספקות ותלכי לאימון ניסיון . יש בשפע בראש העין ואני שמחה להמליץ על  משה דוד, איילת שמש ועוד  

אני רוצה לספר לך מה יקרה אם לא תלכי לאימון נסיון של ריצה, פילאטיס, בוקסינג או יוגה. קודם כל תצאי נפסדת מול הילדים שלך, כי את רק מדברת על מה שאת רוצה ולא מנסה להגשים, אז איך תהיה להם דוגמא אישית? ודבר שני, מי ילמד אותם מיומנות של דבקות במטרה ? 

דוגמא אחרונה: את חולמת לקנות תנור חדש שעולה הרבה כסף.  בא לך על תנור בצבע כחול מטלי אבל הוא עולה כפול. מעניין במה תבחרי . לקנות תנור לבן ,או תנור קטן יותר שדומה לדגם שרצית או שתגשימי את החלום שלך למרות המחיר המופקע? אם לא בחרת באפשרות האחרונה אני לא מדברת איתך !כי ויתרת לעצמך, ה1000 שח הנוספים יזרקו על משהו אחר ואת תמשיכי לחלום על הכחול העמוק המטלי במקום לקפוץ משמחה על הדגם המשופר של התנור בכל פעם שתיכנסי למטבח.  

זוהי תזכורת לעצמי, שהמילה חלום יכולה להיות מפחידה וענקית. היא בסך החלטה לבצע משימה מסויימת שתוביל אותי להגיע לרצון שלי. אני חושבת שעל ידי תרגול של ביצוע חלומות קטנים באופן קבוע אנחנו נכבוש את היעדים הגדולים. בהצלחה .

מתוך צילומי תדמית לורד שפרונג קופליק , מרצה תגובות